şişli masöz beylikdüzü masöz

Hatay ve Kilis esnafına Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay’da vatandaşlara hitap etti. Erdoğan buradaki programının ardından ise, Hatay’da bulunan Oğulpınar Sınır Karakolu’nda açıklamalarda bulundu.

Aralarında Ajda Pekkan, Seda Sayan, İbrahim Tatlıses, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Mustafa Sandal’ın da bulunduğu gruba milli sporcular ve gazeteciler eşlik etti. Ünlü isimler, Hatay Havalimanı’na geldikten sonra bir lokantada yemek yedi. Kentte Arkeoloji Müzesi’ni ve tarihi mekanları gezen ünlülerin akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve askerler ile bir araya gelip yemek yiyeceği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Artık silahlarımızı kendimiz yapıyoruz. Bize kapıyı açmayanlar bunları üretir hale gelmemize neden olmuştur. Bugün artık Ahmet-Mehmet hep birlikte bu işi yönetiyoruz. Bugün Türkiye 15 Temmuz’dan çok daha güçlüdür. Bugün itibari ile Zeytin Dalı Harekatı’nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3 bin 852’ye ulaştı. Bundan sonra geçen hergün bir öncekindne daha güçlü olacağız. Askerimiz sahada ne kadar iyi olursa, sanatçımız kendi alanında ne kadar iyi olursa bizim neticeye ulaşmamız o kadar kolay olur” dedi.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Askersek en iyi askerlik yapacağız, sanatçıysak sanatın en iyisini yapacağız. Başka türlü milletimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmiş olmayız. Sizler buradaki dik duruşunuzla gerçek sanatçılar, gerçek sporcular olduğuınuzu gösterdiniz. Askerlerimize desteklerini dösterdikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Erdoğan’ın Hatay’da yaptığı açıklamalar ise şöyle:

Bugün Hatay bambaşka. Hatay, mart 2019’a hazır mıyız? Kasım 2019’a hazır mıyız? Kongremizin ülkemiz, milletimiz için demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hatay 16 Nisan’da yüzde 46’lık evet oranı ile Türkiye ortalamasının biraz altında kaldı. Demek ki Hatay’da daha gayretli olmamız gerekiyor. Çünkü ben Hatay’a inaniyorum. Cumhuriyetimizin kuruluşu sonrasında kendi iradesi ile ülkemize katılmış bir şehrimiz olarak Hatay’ın milletimizin gönlünde ayrı bir yeri vardır. Misakı Milli sınırlarımız dahilindeki bu şehrimizin bize verdiği mesajı çok iyi anlıyoruz.

AK Parti olarak kendimizi Hatay’a ve tüm milletimize en iyi şekilde anlatarak bundan sonra çok daha başarılı neticelere hep birlikte koşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat