şişli masöz beylikdüzü masöz
Giydirme Cephe Çeşitleri

Giydirme Cephe Çeşitleri

Görsel açıdan yüksek binalar için zarif ve asaletli bir görüntü ortaya çıkaran giydirme cephe ürünleri, iki değişik çeşit üzerinde değerlendirilmektedir. Ağırlığına bağlı olarak ağır asma ve hafif asma tasarım arasından tercih gerçekleştirilir. Ağır asma ürünleri 100 kilogramdan fazla bir ağırlığa sahiptir ve betonarme yapı üzerinden tasarımı gerçekleştirilir. Hafif asma tasarım ise 100 kilogramın altında olan yapılara denmektedir.

 Bu durum binanın yapısına ve cephesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle özgün bir tasarım altında hazırlanması ve her binaya uygun şekil yaratması, tercih edilmesindeki en önemli sebepler arasında yer alıyor. Diğer sıradan ürünlere nazaran özel mimar ve mühendisler dahilinde, olarak sürekli devam ettirilmekte ve gerçekleştirilmektedir.

 Giydirme Cephe Sistemleri

 Yapıldığı sisteme bağlı olarak ve kaplamanın türüne göre giydirme cephe sistemleri değişkenlik göstermektedir. Günümüzde farklı seçenek üzerinden değerlendirilir.

 – Kapalı cephe yöntemi

 – Spiritüel silikon cephe yöntemi

 – Panel cephe yöntemi

 – Transparan tasarım üzerinden hazırlanmış cephe

 – Işıklık yöntemi

 – Kompozit panel yöntemi altında projesi gerçekleştirilen cephe

 – Doğrama cephe yöntem çalışması

 Bu seçenekler arasından amaca bağlı olarak seçim yapılmakta ve üretim ile montajı gerçekleştirilmektedir.

 Özel Kombinasyon Sistemi ile Giydirme Cephe

 Tasarım ve malzeme kapsamında alüminyum ile cam kombinasyonu üzerinden giydirme cephe sistemleri oluşturmaktadır. Yüksek binaların daha karizmatik ve zarif bir görüntü oluşturulması adına, günümüzde oldukça fazla tercih ediliyor. Özellikle günümüz modern mimari yapısını oluşturmak ve dönemi yakalamak için profesyonel bir anlayışla ele alınarak binalara uygulanmaktadır.

 Herhangi bir kalıba uyumadan yapının ihtiyacı doğrultusunda farklı şekiller üzerinden özgün tasarım imkanı vermektedir. Böylece sınırsız bir model yapısı altında hem şık görüntü ortaya çıkarır hem de dayanıklı yapısıyla, her türlü şekil üzerinden montaj imkanı sağlar.

 Uygun Fiyatlarla Özel Tasarım Giydirme Cephe Sistemleri

 Farklı çeşitler ve sistemler üzerinden özel projelendirmeyle hazırlanan giydirme cephe çalışmasını, çok uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısı ve uzman mimar ile mühendisler eşliğinde ele alınan projeler adına, hemen site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Bugüne dek elde edilmiş güçlü referanslar ve çalışmalar ile sizlere ayrı bir güven aşılanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat