şişli masöz beylikdüzü masöz
En İyi Adisyon Programı

En İyi Adisyon Programı

İşletmelerin birincil hedefi, müşterilerine yeni lezzetler ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bu kaliteli hizmetin ana şartlarından birisi de hızın gerektiği konularda pratik olmaktan geçer. Müşteri sirkülasyonu yaşanan kafe ve işletmeler de verilen siparişler elle yazılmaya çalışıldığında bazı sorunlar ortaya çıkar. Garson kağıttan adisyona yazmaya çalıştığı sırada hem fazla zaman kaybedebilir. Bu durumda işlemlerin uzamasına sebep olur. İşte burada, adisyon programları devreye giriyor. Sadece işletmenizi değil, diğer şubelerinizi de tek cihazdan kontrol edebilirsiniz. Çeşitli adisyon programları ile işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Dijital Menü Hizmetleri


Ekrandan hangi masanın hesabının ne kadar olduğunu çok rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Simpra adisyon programında kullanılan geliştirilmiş ara yüz seçeneği ile hesabı çok kolay bir şekilde alabilir. İstediğiniz ödeme seçeneğini seçebilir, fişi buradan çıkarabilirsiniz. Satmış olduğunuz ürünlerin fiyatlarını adisyon programına işledikten sonra tek tuşla ürünleri seçebilirsiniz. Böylelikle müşteriyi bekletmeden hesabı çıkarabilirsiniz.

Tüm Şubeler, Satış Kanalları Tek Bir Panelde


Adisyon programının müşteriye sunduğu belki de en önemli hizmet, bütün şubelerin ve satış kanallarının tek bir panelde toplanmasıdır. İşletmenizin kaç şubesi varsa tek bir cihaz üzerinden cirolarınızı, kaç ürün sattığınızı ve karlarınızı görebilirsiniz. Tek bir fiyat güncellemesi dahi sistem üzerinden diğer şubelerinizde de güncellenir. Toplu menüler yapabilir, sistem üzerinden bütün şubelerdeki fiyatlandırmalarla oynayabilirsiniz. Adisyon programları sayesinde zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.

Kolay Maliyet Yönetimi


Bulut tabanlı veri depolama özelliği olan adisyon programları ile her işlem için ayrı ayrı cihaz almanıza gerek kalmaz. Programı kurduktan sonra isterseniz cihazlarınızdan bağlayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece gereksiz harcamalar düşecek ve gelir gider dengenizi kontrol edebileceksiniz. Tabii gereksiz giderlerden de kurtulacaksınız.

Neden Adisyon Programı Kullanılmalı?


Adisyon programını kullanarak bütün şubelerinizi aynı alt yapıya bağlayabilirsiniz. Farklı kanallardan yapmış olduğunuz satışları tek bir cihaz üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bunları yaparken de hızlı ve pratik bir şekilde yapmak istersiniz. İşte bütün bu seçenekleri size Simpra adisyon programı sunmaktadır. Peki, Simpra adisyon programı nedir?

Simpra adisyon programı, Simpra şirketinin geliştirilen ve alanında öncü olan bir programdır. Birçok farklı niteliğe sahip olan Simpra adisyon programı, kullanıcılarına hizmet veriyor. Eğer siz de bir adisyon programı arıyorsanız, Simpra size farklı alanlarda yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat