bagcilar escort
Çıkma Motor Satışı

Çıkma Motor Satışı

            Çıkma motor arayışı içerisindeyseniz ve aradığınız motoru henüz bulamadıysanız sizler için çok güzel bir haberimiz var. Web sitemiz üzerinden 30’da fazla araba markasına ait çıkma motor ya da komple çıkma motor bulabilirsiniz.  Peki, nedir bu çıkma motorlar? Çıkma motorlar genellikle kaza yapmış fakat motorları hasar almamış araçlardan elde edilmektedir. Genelde sandık motor olarak geçmekte olan, tüm motor aksamlarını içeren fabrikadan sıfır motorlar maliyet açısından biraz tuzlu olabilmektedir. Bu yüzden, belirttiğimiz gibi az hasar almış araçların motorları sökülerek satılmaktadır. Bu sayede ciddi bir maddi kazanç sağlamak da mümkündür.

Firmamızın Müşterilerine Sunduğu Avantajlar

            Uzun yıllardır bu sektörün içerisinde aktif bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Tüm bu avantajlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Geniş bir ürün portföyüne sahip olan firmamız, müşterilerine genel olarak şu avantajları sunmaktadır;

  • Firmamız, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünler için 20 iade garantisi sunmaktadır.
  • Satın alacağınız ürünler, tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit yapılabilmektedir.
  • Geniş bir ürün portföyü sunan firmamız, 30’dan fazla marka arabanın çıkma motorlarının satışını yapmaktadır.
  • Satışta olan bütün motorlar, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra satışa sunulmuştur.
  • Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilmekte olan bütün motorlar faturalı olarak satılmaktadır.
  • Satışı gerçekleşen tüm motorlara firmamız tarafından para iade garantisi verilmektedir.

            Firmamız müşterilerine sunmakta olduğu tüm bu hizmetler sayesinde sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden firmamız, müşterilerine eşsiz fırsatlar ve avantajlar sunarak müşterilerin alışveriş sürecinden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamayı hedeflemektedir. Tüm bu avantajlardan faydalanmak ya da uzun sürelerdir arayıp, bulamadığınız komple çıkma motorları bulmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir