şişli masöz beylikdüzü masöz

Yazı Eğlenerek Geçirmek İçin Doğru Adres

Okulların tatile girmesi ile birlikte öğrenciler uzun bir tatile girdiler. Ancak özellikle çalışan aileler için çocuklarının eğlenceli ve dolu dolu bir tatil geçirmesi pek mümkün olmamaktadır. Oysa güvenilir bir yaz kampı ile hem çocuklar güvende hem de ebeveynler rahat olabilir. Bunun için yapmanız gereken ise doğru adresi bulmaktır. Kurum yaklaşık 25 yıllık kamp tecrübesi ile çocuklara ışık tutan köklü bir kuruluştur. Öğrencilerin keyifli vakit geçirebilmeleri için pek çok sportif aktivitenin yapıldığı kamp ile çocuklarınıza unutamayacakları bir yaz tatili geçirme fırsatı vermiş olursunuz. Kurumda yapılan aktiviteleri incelemek için Aquakamp.com adresini ziyaret ediniz.

Jimnastik Sporu

Jimnastik tüm spor dallarının temelini oluşturan en eski spor dallarından biridir. Kurumda temel jimnastik ve ritmik jimnastik kursları alanında uzman eğitmenler tarafından verilir. Profesyonel antrenörler tarafından verilen jimnastik kurslarında her gurup ortalama 8 ile 10 kişiden oluşmakta olup her ders saati 1 saat olarak planlanmıştır. Kurumda ister hafta içi ister hafta sonu kurs almak mümkün olup 4 yaş itibariyle jimnastik kursuna başlanıp 13 yaşa kadar devam etmektedir. Bunun yanında kurumdan özel jimnastik dersi almak da mümkündür. Sizde çocuklarınızı emin ellere emanet ederek kafanız rahat olsun isterseniz kurum ile iletişime geçmenizde fayda vardır. Kurumda verilen jimnastik kursu sonucunda temel jimnastik hareketleri olan öne takla, geriye takla ve amuda kalkma gibi hareketler rahatlıkla yapılır hale gelir.

Yüzme Kurusu

Aquakamp yüzme kursu almak isteyenlerin gönül rahatlığı ile başvurabilecekleri bir kurumdur. Çünkü kurumda birçok milli sporcu yetirtirmiş antrenörler tarafından kurs veriliyor. Kurumda yetişkin ve çocuk guruplarına özel yüzme kursu veriliyor. Çocuk guruplar 4 yaş ile 16 yaş arasında sınırlı olup 6 yad 7 kişiden oluşur. Yetişkin guruplar ise 16 ile 55 yaş aralığında olup 5 kişi ile sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat