şişli masöz beylikdüzü masöz

Su Sorununun KonuşulduğuToplantıyı Su Bastı

Antalya’ nın Manavgat ilçesin’ de su sorunun ve kuraklığın konuşulduğu toplantıyı su bastı.

Toplantı devam ederken Manavgat ırmağının suyu yükseldi ve toplantı sonrası yemek yenilecek olan masalar suyun altında kaldı. Irmaktan yükselen su toplantının yapıldığı yere kadar geldi ve toplantıya ara verilmek zorunda kalınıldı. Toplantı aradan sonra devam etti.

Manavgat Ziraat Odası’nın ev sahipliğinde Kaymakam Nazmi Günlü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür vekili Mustafa Özen, TARSİM Antalya Bölge Müdürü Mustafa Değer ile ilçe ziraat odaları başkanlarının katıldığı Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.

Manavgat ırmağının yanında ki bir Restoran’ da toplanıldı. Konuşma yapan Kaymakam Nazmi Günlü Antalya’ nınhep turizm ile anıldığını lakin tarımda da önemli bir rolünün olduğunu vurguladı. Bu toplantı ve görüşülecek konular bizim ilçemiz içinde önem arz ediyor dedi.

Toplantı devam ederken ırmağın suyu yükseldi davetliler için hazırlanan ırmak üzerindeki masalar suyun altında kaldı daha sonra ise ırmaktan taşan su restoran bahçesine kadar ulaştı. Toplantıya ara vermek zorunda kaldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat