şişli masöz beylikdüzü masöz
Son dakika: Kabine toplantısı bugün var mı? Kabine açıklaması hangi gün saat kaçta olacak? Tam kapanma ne zaman bitecek?

Son dakika: Kabine toplantısı bugün var mı? Kabine açıklaması hangi gün saat kaçta olacak? Tam kapanma ne zaman bitecek?

Türkiye’de Ramazan ayı boyunca iki hafta kısmi kapanma iki hafta tam kapanma dönemine geçildi. Birçok vatandaş yeni kabine toplantısında alınacak kararları araştırıyor. Son yapılan Kabine Toplantısı sonrası 17 Mayıs 2021 tarihine kadar tam kapanma uygulanacağı belirtilmişti. Ramazan Bayramı sonrası Türkiye’de normalleşme sürecinin nasıl olacağı araştırılıyor. Vatandaşlar bayram sonrası kısıtlamaların, tedbirlerin ne şekilde olacağını araştırıyor. Gözler Kabine Toplantısına çevrildi. Peki ama bugün Kabine Toplantısı var mı, yok mu? Kabine Toplantısı saat kaçta yapılacak? Tam kapanma bitecek mi?

Kabine Toplantısı bugün var mı?

Son yapılan Kabine Toplantısı 26 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşmişti. Kabine Toplantısı genellikle 15 günde bir yapılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “17 Mayıs itibarıyla başlayacak yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız. İlk Kabine toplantımızın en önemli gündem maddelerinden bir tanesi de okulların açılışıyla ilgili süreç olacak” demişti.  Bugün Kabine Toplantısına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Konuya ilişkin resmi açıklama gelmesi durumunda haberimizde yerini alacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat