şişli masöz beylikdüzü masöz

Sertifika Mı Lazım!

Şirketler alanlarında başarılı olduklarını tescil ettirmek istediklerinde uluslararası ya da ulusal sertifikalara sahip olmak isterler. Bu sertifikalar şirketlerin tanınması, sürdürebilirliği ve güvenirliliği anlamında gerekli olmaktadır.

Alanında Yetkili

Kalite uygunluk belgesi alanında uzun yıllardan beridir şirket ürünlerini sertifikalandırma alanında güvenilir hizmetler veren tescil onay şirketi olup uluslararası standartlarda hizmet verir. İhtiyaç duyduğunuz Ce belgesi ve diğer sertifikalar için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilindiği gibi Ce sertifikası alabilmek için bu alanda faaliyet gösteren, tecrübeli ve teknik donanıma sahip işinin ehli şirketlere başvuruda bulunmak gerekir. Tüm bu donanımlara sahip olan firmanın internet adresi olan www.ceisaret.com sitesin üzerinden online müracaat yöntemiyle ce işareti sertifikası için başvuru talebinde bulunabilir en kısa sürede uygulanan testlerin olumlu çıkması sonucu sertifikanızı alabilirsiniz.

Sitede hangi ürünlere hangi sertifikaların verildiği ve ne şekilde testlere tabi tutulduğu konusunda ayrıntılı bilgilere yer verilmiştir. Takip etmeniz durumunda ürününüze gerekli olacak sertifikalar hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kuruluşumuz belgelendirme hizmetleri kapsamında CE ürün testleri konusunda hizmetler de vermektedir. Ürünüz için CR ürün testleri hangileridir bu ürün testlerinden geçtikten sonra işletmenize katacağı artı değerler konusunda da bilgi sahibi olursunuz.

CE İşareti Nedir? Ne Gibi Avantajları Vardır?

CE Avrupa standartlarında ürün olduğu anlamı taşımaktadır. Tüm Avrupa’ya Ce işareti bulunan ürünleri rahatlıkla pazarlayabilirsiniz. Sanayi ve ticari ürün üretiminde Avrupa pazarlarında yer almak isteyenler muhakkak ce sertifikasına sahip olmalılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat