Pendik Seçimlere Hazır

Pendik CHP adayı açıklandı. Pendik’te Chp’nin adayını öğrenmek için mehmetsalihusta.com.tr sayfası hizmette. Chp’nin Pendik belediye başkanlığı için vatandaşla yakın ilişkiler kuran Mehmet Salih Usta’yı önermesinin ardından resmi açıklamalar yapıldı. 31 Mart seçimleri için CHP yola Mehmet Salih Usta ile devam ediyor. Adayın Chp’den aday gösterilme sürecine sahil tüm çarpıcı gerekçeler bu sayfada vatandaşla paylaşılıyor. Bilinçli Pendik vatandaşlarının Pendik belediye başkan adayı ile tüm ayrıntılara ulaşabileceği bu sayfada, adayın geniş bir biyografisine de yer veriliyor. Aday’ın Pendikli halk ile buluştuğu toplantılara dair bilgilerin ve görsellerin yer aldığı adı verilen sayfada çok daha ilgi çekici detaylara rastlamanız mümkün.

Pendikliler Görüşlerinizi Paylaşın

Pendik’in, cumhuriyetçi başkan adayının sizlere sunacağı hizmetlere dair vaatleri ile ilgili fikir ve de görüşlerinizi yine yukarı da verilen siteden paylaşabilirsiniz. Görüşemediği tüm seçmenlerine ulaşmayı hedefleyen başkan adayının kurduğu sistemde herkes görüşlerini ya da isteklerini belirtmekte özgür. Başkan adayı Usta, Pendik belediyesi ile alakalı görüşlerinize bu sayfadan ulaşıyor. Dolayısı ile ilçede yapılmasını istediğiniz ya da seçilecek olan belediye başkanı adayından beklediğiniz tüm hizmetleri yukarıda adresi paylaşılan siteden ilgililere ulaştırabilirsiniz.

Sandık Gönüllüsü Olmak İçin

Oylarına sahip çıkan ilçelerin başında gelen Pendik, Mart’ta yapılacak olan Pendik seçim sürecinde sandık görevlisi olarak, gönüllü çalışmak isteyen tüm vatandaşlar bu siteye. İlgili site üzerinden Pendik’te yapılacak olan mart seçimlerinde görev alabilirisiniz.

http://www.mehmetsalihusta.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir