şişli masöz beylikdüzü masöz

Özel Günleriniz İçin Kaliteli Catering Hizmeti

ValyeCateringfirması kişilerin özel günlerinin unutulmaz olması için catering hizmeti veriyor. Profesyonel çalışanları ile lezzetli tatlar hazırlayan firma İzmir merkezli olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde hizmet veriyor. Firma verdikleri kaliteli hizmet sayesinde de İzmir catering firmaları arasında vazgeçilmez olarak görülüyor.

Firma Hizmetleri

Özel günlerinizde hem kendinize hem de misafirlerine güzel anlar yaşatmak isterseniz ValyeCateringolarak sizleri bekliyorlar. Yeni bir mekan açmak isteyen müşterilerine İzmir açılış catering hizmeti veriyorlar. Açılışlara özel menüler hazırlayarak misafirlerin açılışı keyifli geçirmesini sağlıyorlar. Açılış için müşteriler kendi isteklerini firma yetkilileri ile paylaşarak güzel bir açılış olmasını sağlayabiliyorlar. Firma müşterilerine ayrıca davet, doğum günü, düğün, toplantı ve seminer gibi özel durumlarda catering hizmeti veriyor.

Her Yerde Hizmet Veriyorlar

Firma elemanları müşterilerin talep ettikleri yere gelerek İzmir davet organizasyonlarını düzenliyorlar ve davet için müşterilerin talep etmiş oldukları menüleri hazırlıyorlar. Daha sonra titiz ve deneyimli servis elemanları ile menüleri misafirlere servis ediyorlar. Catering hizmeti alabilmek için firmaya ait telefon numaralarını kullanmak ve site üzerinden form doldurarak istekleri iletmek yeterli oluyor. Firma talepler sonucunda geri dönüş yaparak organizasyon planlamasını yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat