şişli masöz beylikdüzü masöz
Kabine toplantısı ne zaman yapılacak? 1 Şubat 2021 bugün Kabine toplantısı saat kaçta?

Kabine toplantısı ne zaman yapılacak? 1 Şubat 2021 bugün Kabine toplantısı saat kaçta?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir farklı alanlarda kısıtlamalar devam ediyor. Hafta içi belirli saatlerde, hafta sonu tam gün sokağa çıkma kısıtlaması, restoran ve kafelerin sadece paket servis ve gel al sistemi ile çalışması, yüz yüze eğitimin başlaması, üniversitelerin açılması ve aşılama gibi birçok konu Kabine toplantısının gündem maddeleri içerisinde yer alacak.

Vaka sayılarında olumlu gelişmelerin yaşanmasıyla birlikte Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 15 Şubat’ta yüz yüze eğitimi aşamalı ve seyreltilmiş olarak yeniden başlatmak niyetinde olduklarını belirtmişti.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise kafelerin ve restoranların çalışma durumları ile ilgili “Gerek okullarla alakalı, gerekse biliyorsunuz son dönemde bu restoranlarla ilgili, bütün bu açık mekanlarla ilgili bazı ekonomik gelişmeleri de göz önüne alarak adımlar atmaya ister istemez gayret ettik. Ve bu konuda şu anda lokantalarımızı vesaire biraz gözetleme gibi bir düşüncemiz var. Küçük esnafımızı yalnız bırakamayız onlara da gerekli desteği verdik, veriyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Şubat ayının ilk Kabine toplantısı 1 Şubat 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

1 ŞUBAT 2021 KABİNE TOPLANTISI SAAT KAÇTA?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da sunum yapmasının beklendiği Kabine toplantısının saat 15:00’te başlayacağı tahmin ediliyor. Yine toplantının ardından 19:00-20:00 arası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat