şişli masöz beylikdüzü masöz
Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Cumhurbaşkanı açıklaması canlı yayında CNN TÜRK’te!

Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Cumhurbaşkanı açıklaması canlı yayında CNN TÜRK’te!

2020 yılının son kabine toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Gündemde önemli başlıkların olacağı toplantının ana maddelerinden biri de koronavirüsle mücadelede son durum olacak. Toplantının sona ermesinin ardındansa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarda bulunması bekleniyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

2020 yılının son kabinesi bugün toplanacak. 28 Aralık 2020 Pazartesi günü gerçekleşecek toplantıda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun önemli bilgiler aktarması bekleniyor. Toplantının saat 15:00’te başlaması bekleniyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAAT KAÇTA AÇIKLAMA YAPACAK?

Toplantının sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın saat 19:00’da kameraların karşısına geçmesi bekleniyor.

Kabine toplantısı ne zaman, 2020 yılının son toplantısının gündem maddeleri neler? |Kabine toplantısı ne zaman, 2020 yılının son toplantısının gündem maddeleri neler? | Video

Toplantının içeriğine ilişkin detayları ise CNN TÜRK editörü Kıvanç El aktardı. El “Tabi dediğimiz gibi ana gündem koronavirüs salgını. Tüm salgının seyri değerlendirilecek. Eğer ek tedbir alınması gerekiyorsa ek tedbirler alınacak ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yarın Kabine Toplantısı’nın ardından kamuoyuna bir basın toplantısıyla hem tedbirlerin hem de 2020-2021 yılına yönelik mesajların verilmesini bekliyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları canlı yayınla CNN TÜRK ekranlarında olacak. 

CNN TÜRK CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat