şişli masöz beylikdüzü masöz
İstanbul’da maraton heyecanı! Kazananlar belli oldu

İstanbul’da maraton heyecanı! Kazananlar belli oldu

 41. Vodafone İstanbul Maratonu, bugün koşuldu. ‘İstanbul senin, durma koş’ sloganı ile gerçekleştirilen organizasyonun startını Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu verdi. 41. İstanbul Maratonu’nu Kenyalı atlet Daniel Kibet parkur rekoru kırarak kazandı. Kadınlarda ise Etiyopyalı Hirut Tibebu birinciliği elde etti.

 Vodafone 41. İstanbul Maratonu renkli anlara sahne oldu. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde bazı vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirirken, bir grupta kahvaltı yaptı.

Dünyada iki kıtayı birleştiren ilk ve tek maraton olma özelliğini taşıyan Vodafone 41. İstanbul Maratonu renkli görüntülere sahne oldu. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde bazı vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirdi. Aileler çocuklarıyla birlikte yarışa katılırken, bir kadının da bebeği ile geldiği görüldü. Maratona katılan bir grup ise köprü üzerinde kahvaltı yaptı. Köprü üzerine kahvaltı sofrası kuran yaşlı kadın “Herkese açık kahvaltım, herkes yiyebilir” derken, teyzenin daveti üzerine geldiğini söyleyen bir vatandaş, “Köprünün üzerinde kahvaltı enfes bir şey. İnanılmaz bir keyif” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat