şişli masöz beylikdüzü masöz

Hareketli Hasta Karyolası Modelleri

 

Özel olarak tasarımı yapılan ve de hasta kişilerin her an rahat etmesini sağlayan hasta karyolası modelleri özel olarak imal edilmektedir. Bir hasta karyolası satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Öncelik ile dikkat edilmesi gereken hastanın rahat edip edemeyeceğidir. Hastanın rahat etmesi için gerekli olan ilk şey konfordur. İmalat aşamasın da konfor için özel durumlara tabi olan karyola modellerin de özel şilte yataklar üretilmektedir. Karyola ile uyumlu dört parça olan yatakları kullanmanız gerekmektedir. Bu yataklar hareketli olan karyolalar ile uyumlu olarak hareket etmektedir. Pozisyon alan kısımları ile parçalı olan kısımlar aynı yere denk gelerek hastayı rahat ettirecektir. Bu sayede hasta kişi rahat bir yatış pozisyonu ile dik duruş pozisyonu almasını sağlayacaktır.

Hastalar Ve Hasta Yatakları

Bazı hastalıklara yakalanmış olan kişilerin tedavileri gereği devamlı bir şekil de rahat etmeleri ve de ihtiyaçları gereği oturma pozisyonuna gelmeleri gerekmektedir. hasta yatakları yapısı itibari ile hareket edebilmektedir. İster manüel olarak satın alabileceğiniz isterseniz de elektrikli motorlu olarak satın alabileceğiniz karyola modellerini hastanızın rahatlığı için olduğu kadar ev de bakım yapacak ile bireyleri için de satın alabilir rahatlıklarını sağlayabilirsiniz. Bilindiği gibi hasta bakımı oldukça zor bir durumdur. İşte bu yataklar durumu oldukça kolay bir hale getirmektedir. Yatan hastalar günlük ihtiyaçlarını yatak üzerin de gerçekleştirmek zorun da kalmaktadır. Tuvalet ihtiyaçları da normal olduğundan dolayı yatak üzerin de görmektelerdir.

Özel yapısı ile bu durumları hastayı hareket ettirmek adına ve bakımı daha rahat karşılamak adına oldukça fayda sağlamaktadır. Bir çok hasta yatağı modeli bulunmaktadır ve bu yatakların tuvaletli olan modelleri de bulunmaktadır yatan hastaların daha rahat etmelerini sağlamaktadır. Devamlı yatacak olan hastalar kişiler için bu yatakları tavsiye etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat