şişli masöz beylikdüzü masöz
Hakan Bayrakçı dünya evine girdi! Hakan Bayrakçı’nın eşi kim?

Hakan Bayrakçı dünya evine girdi! Hakan Bayrakçı’nın eşi kim?

Hakan Bayrakçı 10 Ocak 2021 tarihinde Çekmeköy Belediyesinde kıyılan nikahla evlendi. Hakan Bayrakçı’nın nikah fotoğrafları CNN Türk ekranlarında da yayınlandı. İşte Hakan Bayrakçı hakkında bilgiler…

”KORONA NEDENİYLE DÜĞÜNDE 8 KİŞİYDİK”

Hakan Bayrakçı kıyılan nikah ile ilgili, ”Korona nedeniyle düğünde 8 kişiydik. Korona süreci geçinde bir düğün yapacağız. Düğünde sadece Ece’nin annesi babası var, bir de benim oğlumla kardeşim var. Korona nedeniyle böyle yaptık.” açıklamalarını yaptı.

Hakan Bayrakçı kimdir?

Hakan Bayrakçı, 1960 yılında İstanbul’da doğdu. Orta ve Lise öğrenimini Saint Benoit ve Saint Michel Fransız kolejlerinde gördü. Yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde tamamladı.

Hakan Bayrakçı, 1988 yılında SONAR Araştırma Şirketi’ni kurdu  ve başkanlığını yapmaya başladı. Süleyman Demirel ve Bülent Ecevit gibi liderlere profesyonel olarak danışmanlık yaptı.
5ffc8fc25cf3b00d88631100

Meslek hayatı süresince, 140 Belediye Başkanı, 40 Bakan, 14 Parti Genel Başkanı ve 7 Başbakana’a da profesyonel olarak danışmanlık hizmeti verdi. Bayrakçı, çeşitli televizyon programlarında konuk yorumcu olarak canlı yayınlara katıldı. Bayrakçı ayrıca TRT1’de, 2003 ve 2006 yılları arasında tarih programı sundu.

Fransızca ve İngilizce bilen Bayrakçı, meslek hayatında çeşitli ülkelerin Büyük Elçiliklerine danışmanlıklarda da bulunmuştur.

Mesut Bleda Bayrakçı isminde bir oğlu olan Hakan Bayrakçı, İstanbul’da yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat