şişli masöz beylikdüzü masöz

Eğitime Hazırlık

iyi bir eğitim ve resim kursu almak için Giotto Sanat Merkezimizin vermiş olduğu eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Resim kursu Bursa atölyelerimizde, Güzel Sanat Fakülteleri, Eğitim Fakülteleri, Güzel Sanatlar Liselerine giriş hazırlıkları ile hobi resim kursları ve çocuk hobi atölye eğitimleri verilmektedir. Hem eğitim için hem de yeni bir meslek ve sanat sahibi olabilmek için kurslarımızı takip etmenizi önermekteyiz. Kurs merkezi olarak genellikle geleneksel Türk el sanatlarına yönelik çalışmalar verilmeye çalışılmaktadır. Hobi kurslarımızda yağlı boya çalışmaları yapılmaktadır.

Eğitim Politikamız

İnsanlar sürekli kendisini geliştirmek için eğitimler almaya çalışırlar. Bizler özel yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için eğitim vermeye çalışıyoruz. Oluşturduğumuz eğitim atölyelerinde sizlere özel çalışma alanları oluşturmaktayız. Atölye eğitimlerimizi doğru hedefi belirleyerek kişiye özel vermeye çalışmaktayız. Güzel sanatlara hazırlık için öncelikle Sanat Merkezimize kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduğunuzda belirlenen becerilerinize göre özel hocalarımız eşliğinde günlük çalışmalar yapabileceksiniz. Hocalarımızdan işin tekniğini öğrenirken tarihçesini de öğrenerek, eğitim birimlerine giriş sınavlarına hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

Hobi Kursları

Giootto.com.tr sitemizde tüm kurslarımız ile bilgiler yer almaktadır. Resim yapmak en güzel uğraş ve mesleklerden birisidir. Resim yaparak hayallerinizi tuvale işleyebilirsiniz. Yaptığınız çizimler aynı zamanda karakterinizi yansıtacaktır. Atölyelerimizde hobilerinizi geliştirmek eğitimcilerimiz size becerileriniz konusunda yön gösterici olacaktır. Yetenek sınavlarına hazırlık eğitimleri alabilirsiniz Hobilerinizi hiçbir zaman basite almamalı ve onları geliştirmek için çabalamalısınız. Hobilerinizi geliştirerek kendinize yeni alanlar oluşturabilir ve bir sanat adamı olabilirsiniz.

https://www.giotto.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat