Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sayısal Loto çekilişi millipiyangoonline’da

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sayısal Loto çekilişi millipiyangoonline’da

Sisal Şans, Çılgın Sayısal Loto’nun ilk çekilişi 3 Ağustos saat 21.30’da gerçekleşti. Sayısal Loto tarihindeki en yüksek büyük ikramiyesi olan 50 milyon TL ile Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Sisal Şans, Çılgın Sayısal Loto’da kazandıran numaralar 34-42-39-4-61-47 ve joker numarası 72 olarak belirlendi. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO ARTIK HAFTADA 3 GÜN

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri artık haftanın 3 günü yapılacak. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 21.30’da düzenlenecek. Artık Çılgın Sayısal Loto’da 2 bilen oyunseverler de ikramiye kazanmış olacak. Ayrıca, joker numara çekilişi ile 5+1 kategorisinde kazanabilecekler.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir