şişli masöz beylikdüzü masöz
Çılgın Sayısal Loto 6 Ocak 2021 sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online adresinde

Çılgın Sayısal Loto 6 Ocak 2021 sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online adresinde

Haftanın üç günü çekilişi gerçekleştirilen şans oyununda talihli rakamlar canlı yayında belirleniyor. Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği çekilişler Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izlenebiliyor. Çekilişlerde 2, 3, 4, 5, 5+1 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanıyorlar.

94 milyon 362 bin liralık devirli ikramiye tutarının bulunduğu çekilişte büyük ikramiyenin 94,5 milyon liraya yaklaşması bekleniyor.

6 OCAK 2021 SAYISAL LOTO SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu bu akşam 21:30’da başlayacak canlı yayında belli olacak. Yaklaşık 5 dakika sürecek çekilişin ardından “millipiyangoonline.com” üzerinden bilet sorgulama işlemleri yapılabilecek.

Çekilişte ikramiye detayları ise çekilişin tamamlanmasının hemen ardından açıklanacak.

SONUÇ SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

OYUNUN KURALLARI NELER?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat