Cem Optik

Cem Optik 1988 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde kurucusu Cem Özaslan’ın girişimleri ile kurulmuştur. 30 yıla yakın süredir mutlu çalışan mutlu müşteri politikası ile optik sektöründe hizmet vermektedir. Cem Optik, güneş ve optik gözlük hizmeti veren mağazası ile 30 yıldır müşterilerine nasıl daha kaliteli hizmet verilebilir sorusunu kendine misyon edinmekte ve bu doğrultuda da çalışmalarını günün gerekliliklerine göre revize ederek geliştirmektedir. Cem Optik ailesinde yer alan tüm çalışma arkadaşları ile birlikte, yaşadığımız hayatta dakikaların ne kadar kıymetli olduğunun bilinciyle müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ve iletişim ile sadece ticari endişe taşımayarak güzel anılar biriktirmeye çalışmaktadır. Cem Optik; müşterileri ile ticari kaygılardan öte uzun yıllar sürecek  kalıcı dostluklar kurmayı hedeflemektedir.

 

Cem Optik’in Farkı Nerede?

 

Cemoptik.com, klasik mağazacılık anlayışından modern mağazacılık anlayışına geçerken kurumsallık ve butiklik olgularını birleştirmekte ve bu misyon ile sektöründe öncü firma olmayı hedeflemektedir. Düzenli olarak uluslararası fuarlara katılarak dünya çapındaki küresel yenilikleri memleket insanına kazandırmaya çalışmaktadır. Ayrıca göze verdilen değerin bilincinde olarak müşterilerini ihtiyacı olan gözlüğe yönlendirmek için her sene onlarca farklı eğitim ve organizasyona katılmakta gözlük moda ve üretim sürecini sürekli takip etmektedir. İlk kurulduğu günden itibaren oluşturduğu Cem Optik çalışma kültürünü cemoptik.com ile dijital platforma taşıyarak tüm Türkiye’ye üst kalite hizmet sağlama amacı ile yoluna devam etmektedir.

 

Cem Optik Güvenilir Midir?

 

Cemoptik.com; 30 yıldır hizmet verdiği alanlarda dünyadaki en son trendleri yakalayarak ülkemizle buluşturmakta ve aynı zamanda ülkemizden çıkacak fikir ve markalara destek vermektedir. Kurumsal olmanın yanında satış işlemi sonrasında da güler yüzlü hizmet verme konusuna her zaman önem vermektedir. Ayrıca ürün ve hizmetlerini geliştirirken müşterilerinin güvenlerini ve uzun vadeli memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemektedir. Bu sebeple müşterilerinin her türlü istek, öneri ve şikayetlerini dikkatle dinlemekte  onlara kalıcı çözümler sunmaktadır. Tüm avantajlarının yanında Cemoptik.com üzerinden satın alınan tüm ürünler kuşkusuz orijinal olmaktadır. Ayrıca sipariş sahibi adına düzenlenmiş orjinal gözlük seri numarasını içeren garanti belgeleri ile beraber gönderim gerçekleştirilmektedir.

 

Cem Optik Misyon ve Vizyonu

 

Misyonu: Müşteri memnuniyetini esas alarak doğru güneş gözlüğünü, doğru kişiye en uygun şartlarda sağlamak,

 

Vizyonu: Yenilikçi, ilkeli ve müşterilere karşı sorumlu bir yaklaşım ile bulunduğu bölgenin ve platformun öncü optik firması olmaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir