Bakan Selçuk, Twitter hesabından Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün hazırladığı ‘e-Özel’ bülteniyle ilgili paylaşımda bulundu. Selçuk, “Özel çocuklarımıza sunduğumuz eğitimin niteliğini artırmak, farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için aralıksız çalışıyoruz. Genel Müdürlüğün üçer aylık faaliyetlerinin yer aldığı ‘e-Özel’ bültenimizin 2’nci sayısı yayımlandı. Emeği geçenlere teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.
![Bakan Selçuk’tan ‘özel eğitim’ açıklaması](https://www.haberozan.com/wp-content/uploads/2020/07/bakan-selcuk-tan-ozel-egitim-aciklamasi.jpg)