Bakan Pekcan’dan 15 Temmuz Paylaşımı

Bakan Pekcan’dan 15 Temmuz Paylaşımı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yurdun dört bir yanında anma törenleri yapılıyor. Öte yandan üst düzey yetkililer de yaptığı açıklamalar ile 15 Temmuz gecesini ve ülke uğruna hayatını kaybeden şehitlerimizi anmaya devam ediyor.

Son olarak Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk milletinin hiçbir beşeri güç karşısında diz çökmeyeceğini dünyaya gösterdiğini belirtti ve ‘O gece, Türkiye’yi karanlığa sürüklemek, ekonomimizi çökertmek amacında olanlara cevabı, birlik ve beraberlik içinde tek yürek olan ve destansı bir mücadele gösteren aziz milletimiz vermiştir. Birlik ve beraberlik içinde her türlü tehdit ve saldırının üstesinden daima gelen Türkiye, 15 Temmuz’dan daha da güçlenerek ve büyüyerek çıkmış, yoluna sağlam ve emin adımlarla devam etmiştir.’ dedi.

‘BİZLERE DÜŞEN TÜRK MİLLETİNİN MİRASINA DAİMA SAHİP ÇIKMAK’

Kendilerine düşenin canlarını feda eden ve bir destan yazan kahraman Türk milletinin mirasına daima sahip çıkmak olduğunu söyleyen Pekcan, ‘Bizler de bu yolda ülkemizin ekonomisinin daha fazla güçlenmesi, esnaf ve sanatkarımızın, sanayicimizin, iş insanımızın, girişimcilerimizin önünü açmak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün yıl dönümünde demokrasi ve vatan uğruna canını veren kahraman şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.’ ifadelerine yer verdi.

İLİşKİLİ HABERLER 15 Temmuz Darbe Girişiminde Rol Oynayan 6 Darbeci

15 Temmuz Darbe Girişiminde Rol Oynayan 6 Darbeci

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz Kırılma Noktasıdır

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz Kırılma Noktasıdır

Yurt Genelinde 15 Temmuz Programı

Yurt Genelinde 15 Temmuz Programı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir