şişli masöz beylikdüzü masöz
AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe’den, İmamoğlu’na gazi yakını tepkisi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe’den, İmamoğlu’na gazi yakını tepkisi

Kabaktepe, Edirnekapı Şehitliğinde yaşanan olaya ilişkin Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Dün sırtını terör örgütüne yaslayan Pervin Buldan’la ağaç dikerseniz, bugün göğsünü teröristlere siper eden şehitlere gül bırakamazsınız. Yüreği yanan bir gazi yakını çıkar, böyle haykırır gerçeği: ‘Burası sizin Pervin Buldan’la çiçek ektiğiniz hatıra ormanı değil, şehitlik!” ifadelerini kullandı.

– Şehitlikte ne olmuştu?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Edirnekapı Şehitliği’nde şehit kabirlerine karanfil bıraktığı sırada, gazi yakını olduğunu belirten bir kişi, “Sayın Başkan bir şey sorabilir miyim? Gazi yakını olarak bir şey sormak istiyorum.” demişti.

İmamoğlu’nun “Mezarlıktayız sonra sor.” yanıtını verdiği vatandaş, “Burası Pervin Buldan ile beraber çiçek ektiğin hatıra ormanı değil başkan. Daha Gara şehitlerinin 40’ı çıkmadı.” diyerek tepki göstermişti. İmamoğlu ise “Hadsizlik yapıyorsun, şov yapıyorsun. Gazi öyle olmaz. Seni araştırır bulurum ben, merak etme.” diye yanıt vermişti.

Alandaki güvenlik güçlerince uzaklaştırılan vatandaş, “Pervin Buldan’la iş birliği yapanların burada ne işi var? Senin burada ne işin var?” diye konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat