Arbitraj İçin L7 Trade Company Şirketi

Şimdi sizler için yeni bir kazanç kapısı olabilecek bir sistemi tanıtacağız bugün. Arbitraj ile bitcoin kazanma hakkında ve bu işi dünyada en iyi yapabilen site hangisi ve paylaşacağımız site ne kadar güvenilir? gibi tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap vermiş olacağız.

L7-Trade

Arbitraj ne demek?

Fiyat farklarından yararlanarak para, kıymetli maden, kripto paralar, tahvil ve hisse senedi gibi değerleri alıp satma işlemidir. Aynı menkulun veya emtianın o anki fiyatı her yerde aynı olmayabilir. Farklı borsa veya marketlerde fiyat farkından elde edilen (makas aralığı) ile yapılabilen karlardır. Diyelim elimizde X parası veya menkulü var. Bunu A borsasından ucuza alıp B borsasında aldığımız fiyatın üzerinde satarsak, arbitraj karı elde etmiş oluruz.

Peki L7 Trade nedir? Ve nasıl çalışır?

L7 trade company tamamen arbitraj ticaretine yönelmiş bir kuruluştur. Yani yukarıda bahsettiğimiz sistem ile yatırımcılarına kazandıran bir sitedir. Merkezi Seyşeller adasında bulunuyor ama dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Ruslar tarafından kurulmuştur ve Alexa dünya sıralamasında 15k yı yakalayan bir şirkettir.

Şirketin bir çok kripto para borsasında botları bulunmaktadır. O hesaplarda zaten paraları hazır duruyor. Siz kendi alım satım emirlerinizi girdiğinizde botlar sizin adınıza oradalarda işlemlerinizi gerçekleştiriyor.

İşlem süresi

Açmış olduğunuz her bir pozisyon yani işlemin süresi ortalama 5 saat olarak sonuçlanıyor. 5 saat içinde karınız bakiyenize yansır. Sonrasında ise yeni bir işlem için yaklaşık 1 saat beklemeniz gerekecek. Yani totalde 6 saate yakın oluyor. Zaten işlem detaylarında hesabınıza geçecek net miktarı görürsünüz. Örnek bir işlem detayı görüntüsü şöyle;

l7-trade-islem-detayi

Kar marjı ortalama ne kadar olur?

Alış satış borsalarının sayısı 30 ‘un üzerindedir. En dip ile en yüksek arasında oluşan arbitraja göre değişiklik gösteren bir kar marjı bulunmaktadır. Tabi bu oran %1 ile %7 arasında genelde değişiyor. En popüler arbitraj karı ise %3 olarak hesaplanır. Kafanızda bir hesap yapacak olursanız eğer bunu yüzde üç olarak görebilirsiniz. (Bu hesap günlük kar oranı için yapılmıştır.) Yani günlük ortalama %3 kar elde edebilirsiniz.

arbitraj-kari

L7 trade sitesinin sistemi ile ilgili sorularınızı sorularınızı hiç çekinmeden bize bildirebilirsiniz. Şuan deneme amaçlı yapmış olduğumuz işlemlerde başarılı gidiyoruz. Her hangi bir sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar.

Ödeme kanıtları

L7-trade-odeme-kanitlari

Devamını Okuyun

Kripto paralar ve l7 trade hakkında tüm merak ettikleriniz için hemen tıklayın : https://kriptoparalar.net/borsa/l7trade-guvenilir-mi-nasil-yatirim-yapilir-detayli-h72.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir