şişli masöz beylikdüzü masöz

Kilo verince süper babaanne oldu!

Avustralya’da yaşayan 50 yaşındaki Ana Reyes egzersiz yapmadan 3 ayda 32 kilo vererek herkesi şaşırttı. Ne yalan söyleyelim Ana’nın azmine hayran kaldık doğrusu 🙂

Kısa zamanda egzersiz yapmadan 32 kilo vermeyi başaran babaanne, gençlik günlerine geri döndü desek yalan olmaz.

Bu azimli kadının hikayesi şöyle başlıyor; 5 torunu ve çocuklarıyla fotoğraf çektirdikten sonra kendisini olduğundan daha yaşlı görmüş Ana. Görüntüsünden rahatsız olan babaannemiz o fotoğraftan sonra zayıflamak için kendisine söz vermiş.

Torunlarıyla çektirdiği fotoğrafta kendisiyle yüzleşen kadın, kiloları yüzünden sosyalleşemediğini, kıyafet alışverişine çıkmaktan kaçındığını fark etmiş. Değişime beslenme şeklini farklılaştırarak başlamış Ana. Düzensiz öğünler yerine saatli ve daha küçük porsiyonlarla beslenmeye başlamış.

Temiz beslenme alışkanlığı kazanan babaanne; kahvaltıda genellikle çilek, elma gibi meyvelerle birlikte yoğurt yemiş. Öğle yemeğinde ise salata ve proteinli gıdar tercih etmiş. Akşam yemeklerinde de biftek ya da balık yedikleri arasındaymış.

Üç ay gibi kısa sürede kilo vermeyi başaran babaanne bikini giymeye başladığını söylüyor ve şöyle devam ediyor sözlerine: “Gerçekten mutluyum, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da. Bu tamamen hayatımı değiştirdi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat