Teknoloji

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Oyun meraklılarının gözde sitelerinden biri olan Steam, yaz dönem indirimleri için gün saymaya başladı. her yıl belli dönemlerde indirim yapan ve oyunları oldukça uygun fiyatlara satışa çıkartan Steam, yaz indirimlerine hazırlandı.

Dünyanın en ünlü çevrimiçi oyun satış platformu olan Steam, yılın belirli dönemlerinde ciddi indirimler gerçekleştiriyor. Özellikle cadılar bayramı, kara cuma ve yaz tatili döneminde yaptığı indirimler dört gözle beklenen sitenin yaz indirim dönemine az kaldı.

Steam Oyun İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Steam indirimleri için bu yıl belirlenen tarih açıklandı. Ünlü oyun platformu 2 Haziran tarihinde indirim günlerini başlatacağını açıkladı. Söz konusu indirimler 5 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Belirlenen bu uzun süre içinde oyun satın almak isteyenler, Steam hesaplarından indirime giren oyunları görebilecek ve indirimli oyunları kütüphanelerine ekleyebilecek.

Steam yaz indirimlerine hangi oyunların ekleneceği henüz açıklanmış değil. Ancak sitenin müdavimleri Steam yaz indirimlerini dört gözle oyunların indirime girmesini bekliyor. İndirime girecek oyunların indirimler başlamadan önce kısa bir süre içinde açıklanması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı