Teknoloji

PES 2018 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dünyanın en sevilen futbol oyunlarından biri olan PES’in 2018 versiyonu için oyun severler büyük merakla bekliyordu. Oyunun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Ünlü oyun konsolu Xbox, PES 2018 ile ilgili bazı ufak detayları sitesinden paylaşmaya başladı.

Bilgiler oldukça yüzeysel olarak tutulsa da oyunun fanatikleri için bu yetti de arttı. PES 2018 oyunu için hazırlanan tanıtım sayfasında oyun hakkında da bazı bilgiler yer alıyor. Bu bilgilerden  oynama şeklinde oldukça önemli değişikliklerin yapılacağı belirtiliyor.

PES 2018 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

Xbox sitesinde yer alan bilgilere göre, PES 2018 diğer versiyonlarına göre yok daha gerçekçi ve etkileyici görüntüler sunacak. Bu yeni versiyona eklenen Real Touch+ özelliği sayesinde top kontrolünün çok daha iyi olacağı ifade edildi.

Oyunun menüsünde de köklü değişikliklerin yapılacağı ifade edilirken Master League modunda da önemli değişikliklerin yer alacağı öğrenildi. Yeni oyunda mod transfer sisteminin de oldukça gelişeceği ifade edildi.

Futbol sevenlerin dört gözle bekledikleri PES 2018’in 14 Eylül tarihinde PS4, Xbox One ve PC’ler için piyasaya çıkacağı ifade edildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı