Teknoloji

Nokia 3310 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Cep telefonu dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Nokia 3310, efsanevi bir model olarak popülerliğini hala sürdürmeyi başarıyor. Birçok telefon kullanıcısının ilk göz ağrısı olan bu model, nihayet günümüze de uyarlandı.

Telefon üretimine birkaç yıl ara veren Nokia, tekrar sektöre ayak basar basmaz ilk iş Nokia 3310 efsanesini geri getirdi. Teknolojiye ayak uydurmuş haliyle karşımıza çıkan Nokia 3310 büyük ilgiyle beklenirken kesin çıkış tarihi de nihayet belli oldu.

İlk çıktığı günden bu yana 126 milyon adet satmayı başaran Nokia 3310 ile ilgili bilgiyi Nokia – HMD CEO’su Arto Nummela verdi. Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde konuşan Nummela, telefonun çıkış tarihini açıkladı.

 Nokia 3310, 28 Nisan Tarihinde Satışa Çıkıyor

Nummela yaptığı açıklamada büyük merakla beklenen Nokia 3310’un yenilenmiş modelinin 28 Nisan tarihinde satışa çıkartılacağını açıkladı. İlk olarak Avrupa’da satışa çıkacak olan akıllı telefon şimdiden büyük merakla beklenmeye başladı.

Piyasa fiyatı 49 Euro olarak belirlenen akıllı telefonun Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı ve fiyatının ne olacağı ile ilgili ise henüz net bir bilgi verilmedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı