Spor

Tanju Çolak Gözaltına Alındı!

Bir döneme damgasını vuran ünlü futbolcu Tanju Çolak bu sabah saatlerinde İstanbul’da gözaltına alındı. Çolak’ın mafya için düzenlenen bir operasyon kapsammında mafya ile bağlantısının belirlendiği ve bu nedenle gözaltına alındığı belirtildi. Ünlü futbolcu uçakta Ankara’ya getiriliyor.

Ankara’da mafyaya yönelik bir operasyon başlatılmıştı. Operasyon kapsamında yapılan incelemeler sonucunda çok önemli bir isme ulaşıldığı öğrenildi. Bir dönem futbolun en çok konuşulan isimlerinden birisi olan şu anda ise futbol yorumculuğu yapan Tanju Çolak’ın mafya ile bağlantısı ortaya çıktı.

Tanju Çolak Mafya Bağlantısından Dolayı Gözaltında

İncelemeler sonucunda mafya bağlantısı belirlenen Çolak’ın İstanbul’da olduğu ve bu sabah düzenlenen operasyon ile gözaltına alındığı belirtildi. İstanbul’da sabah saatlerinde gözaltına alınan ünlü futbolcunun operasyon kapsamında uçakla Ankara’ya getirildiği belirtildi.

Mafyaya yönelik olarak düzenlenen operasyonlarda gözaltı sayısının 24 olduğu ifade edildi. Gelen bilgilerde mafya ile ilişkili kişilerin dolandırıcılık, organize suç örgütüne üye olmak gibi nedenlerle gözaltına alındığı ve ilişkili kişilerin yakalanması için bu sabah birçok yerde eş zamanlı baskınların gerçekleştirildiği belirtildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı