Spor

Fenerbahçe Aykut Kocaman’la Anlaştı!

Fenerbahçe spor kulübü, bir süredir görüşme gerçekleştirdiği Aykut Kocaman ile teknik direktörlük konusunda anlaşmaya vardı. Aykut Kocaman’la yapılan 2 yıllık anlaşma ile ilgili bilgi bugün KAP’a bildirildi.

Fenerbahçe, bu sene ligde aldığı kötü sonucun ardından teknik direktör ve takım oyuncuları konusunda bazı değişikliklere gitti. Kulüp, 4 yeni futbolcu ile anlaştıklarını açıklarken, teknik direktör Aykut Kocaman ile istenilen anlaşmanın sağlandığı belirtildi.

Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktörü Aykut Kocaman

Fenerbahçe’den yeni teknik direktörü hakkında yazılı açıklama geldi. Açıklamada, 1988 – 1996 yılları arasında Fenerbahçe forması giyerek başarılara imza atmış eski ünlü futbolcu şimdinin ünlü teknik direktörü Aykut Kocaman ile anlaşmaya varıldığı ve imzaların atıldığı belirtildi.

Son olarak Atiker Konyaspor’un teknik direktörülüğünü yapan Aykut Kocaman ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirten kulüp, Kocaman’a takıma geldiği için hoş geldin derken, yeni sezonda şampiyonluk beklediklerini de sözlerine ekledi.

Sarı lacivertli kulübün yeni teknik direktörü olan Aykut Kocaman ise bu durumdan dolayı çok mutlu olduğunu söylerken takımda yarım kaldığına inandığı bazı şeylerin olduğunu ve bunları tamamlayacak olmanın heyecanını yaşadığını sözlerine ekledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı