Sağlık

Silikon Mağduru Hemşire Son Halini Paylaştı

Adana’da dudağından memnun olmadığı için silikon yaptıran ancak kendisini doktor olarak tanıtan bir dolandırıcıya yaptırdığı silikon dolgu yüzünden dudaklarını kaybetmekle karşı karşıya kalan Merve hemşire, son halini sosyal medya hesabından paylaştı.

Çukurova Üniversitesi Balcalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan 22 yaşındaki Merve Keleş, dudaklarını biraz daha dolgun hale getirmek için estetik yaptırdı.

Sahte Doktor Yüzünden Dudaklarından Oluyordu

Sosyal medyadan tanıştığı ve kendisini estetisyen olarak tanıtan sahte doktora dudak dolgusu yaptıran Merve hemşire hayatının şokunu yaşadı. Dudakları durmadan şişen talihsiz genç kız dudaklarını tamamen kaybetmek riskiyle karşı karşıya geldi.

Oldukça sıkıntılı günler geçiren ve uzun süre hastanede tedavi altında kalan Merve hemşirenin dudakları kurtarıldı. 2 ay boyunca hastanede tedavi olan Merve Keleş, dudaklarının son halini paylaştı.

Sosyal medya hesabından “Evet buradayım ve yaşıyorum” şeklinde başlayan bir mesaj paylaşan Merve Keleş, dudaklarının son halinin resmini de paylaştı. Keleş’in dudaklarının eski halini aldığı ve düzeldiği görüldü. Keleş’i doktor olduğunu söyleyerek kandıran Soner G.’nın ise 5 yıl 3 ay hapis cezası aldığı belirtildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı