Sağlık

HASVİTAL İLE SÜLÜK TEDAVİSİ

Hasvital olarak, yılların özeni ve deneyimi ile, alternatif tıp uygulamaları olarak da tanımlanan, geleneksel ve yardımcı tedavilerin öğrenilmesi için emek vermekteyiz. İstanbul sülük tedavisi, ve İstanbul hacamat tedavisi artık hastanelerde ve seçkin sağlık kurumlarında bölümler açılarak, hastalara uygulanmaktadır. Bölümlerin açılmasından önce, elbette bu tedavileri yapacak personelin bilinçli olması çok önemlidir. Mutlaka işin uzmanı olan kişilerden eğitim almak gerekir. Bu noktada, eğitim programlarımız ve seminerlerimizle devreye girmekteyiz. Hem tedavilerin doğru şekilde öğrenilmesi, hem de yardımcı geleneksel tıp uygulamalarının artması noktasında kurumumuz özenle hizmet sunmaktadır.

Hacamat ve sülük uygulamaları başta olmak üzere, birçok tedavi ve bakım uygulamalarımızla sizlerleyiz. Sülükle tedavi yüzyıllar öncesine uzanmaktadır. Benzersiz bir tedavi olan uygulama, modern tıp dünyası tarafından da kabul edilmektedir. Sülük tedavilerinde, bilindiği üzere tıbbi sülüklerin kullanılması gerekir. Doğadan toplanan sülüklerin kullanılması kesinlikle doğru değildir. Tıbbi sülükler, uzman elinde deriye konur ve emmesi sağlanır. Bu şekilde, hayvan, flebotomi, damara müdahale ederek pıhtının giderilmesi, refleks uyarımı, biyoaktif salgı yayma fonksiyonlarını gerçekleştirir.

Sülüklerin kan emme sırasında, vücuda kendi özel salgılarını yayma özellikleri şifa verir. Kan pıhtılaşmasını önler, ağrı kesici özellikleri bulunur, kan basıncını dengeler bu özel salgı. Beden için son derece sağlıklıdır. Bazı göz hastalıklarına, varislere ve damar sorunlarına, depresyon bozukluklarına, fıtık sorunlarına, bağışıklık sistemi kaynaklı rahatsızlıklara ve birçok sağlık sorunlarına son derece iyi gelmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı