Sağlık

Hamileyken Hamile Kalan Kadın Şaşırttı

İngiltere’de duyanların ağızlarını açık bırakan bir olay yaşandı. İngiltere’bib Canterbury kentinde yaşayan 37 yaşındaki Jonale Broad, hamileyken bir kez daha hamile kaldı.

Evlendikten sonra eşi ile bir çocuk sahibi olmak isteyen Broad ve eşi kısa süre sonra müjdeli haberi aldı. Hamie olan genç kadın düzenli olarak doktor kontrolüne gitmeye başladı. Ancak çift son gittiği kontrolde şaşırtan bir gerçeği öğrendiler.

Üçüz Bebekleri Oldu Ancak Biri Daha Küçük

Doktorları çifte üçüz bebekleri olacağını ancak Broad’ın bu bebeklere aynı anda hamile kalmadığını söyledi. Çift duydukları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken, bu durumun çok nadir görüleceğini de öğrendiler.

Superfoetation (Gebelik üstüne gebelik) adı verilen bu durumun çok nadir görüldüğü öğrenildi. Genç kadının öncelikle çift yumurta ikizi olan Kathleen ve Delilah’a hamile kaldığı, bu hamilelikten 2 hafta kadar sonra ise Tabitha’ya hamile kaldığı belirtildi.

Broad’ın hamileliğinin 32. haftada sonlandığı ve bebeklerinin dünyaya geldiği öğrenildi. Şu an 18 aylık olan üçüzlerin birbirine çok benzemesi ve bir tanesinin küçük omasına rağmen diğerlerinden ayırt edilememesi büyük ilgi topladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
mersin escort bayan
Kapalı