Magazin

KHK Sonrası Seda Sayan’dan Flaş Karar!

Dün yayınlanan yeni KHK’lardan bomba niteliği taşıyacak kararlar çıktı. Bu kararlar arasında en çok ses getiren ise evlilik programlarının yasaklanması oldu. Uzun zamandır seyircilerin RTÜK’e sürekli kaldırılması yönünde şikayette bulunduğu evlilik programları nihayet sonlandırıldı.

Esra Erol, Zuhal Topal, Seda Sayan ve Seda Akgül’ün sunduğu programlar yayından kaldırılırken, bu kararın ardından Seda Sayan’dan önemli bir hamle geldi. Seda Sayan’ın programının kapatılmasının ardından tekrar sahnelere dönme kararı aldığı öğrenildi.

Seda Sayan Sahnelere Dönüyor!

Ünlü sanatçı Seda Sayan, Show TV’de sunduğu “Evleneceksen Gel” isimli evlilik programının sunuculuğunu yaptığı süre boyunca sahnelerden uzak durmayı tercih etmişti. Programının kaldırılma kararının ardından Sayan’ın tekrar sahnelere dönme kararı aldığı belirtildi.

Seda Sayan’ın bu yeni hamlesi ile  ilgili açıklama ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan geldi. Akalın sosyal medya hesabı üzerinden Seda Sayan’ın yeniden sahnelere dönme karar aldığını ve şahane bir single ile hayranlarıyla buluşacağını açıkladı.

Seda Sayan’ın son sevgilisi Erkan Çelik’ten ayrıldıktan sonra sosyal medya hesaplarını da kapatmıştı. Ünlü sanatçının sahnelerle birlikte sosyal medyaya da tekrar döneceği öğrenildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı