Magazin

İzmir Marşı’na Küfür Eden Öztürk Hakkında Karar!

Şafak Sezer’in ünlü filmi “Kolpaçino” da oynadığı “Ganyotçu” rolü ile üne kavuşan ve şu anda TRT 1 ekranlarında yer alan “Payitaht” isimli dizide oynayan Ebubekir Öztürk’ün arkadaşlarıyla araba yolculuğu sırasında çekilmiş bir videosu ortaya çıkyı. Öztürk’ün İzmir Marşı’nı söylerken küfür etmesi bir anda tepkilerin yükselmesine neden oldu.

İzmir Marşı’nın sözlerini değiştirerek küfür eden Öztürk ve arkadaşlarına sosyal medyadan büyük tepki yağdı. 16 Nisan tarihinde gerçekleştirilen referandum öncesine ait bir kayıt olduğu öğrenildi.

Oynadığı Diziden Kovulduğu Açıklandı

İzmir Marşı’nda bulunan “İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar” kısmını küfürlü bir şekilde söylediği için büyük tepki gören Öztürk’e bir kötü haber de rol aldığı diziden geldi. Payitaht isimli dizide rol alan Öztürk’ün dizi kadrosundan çıkartıldığı açıklandı.

Ebubekir Öztürk’e ünlü isimlerden de sert tepki geldi. Tepki veren isimler arasında kısa bir süre önce İzmir Marşı’nı seslendiren Haluk Levent de yer aldı. Fenerbahçe’nin bir taraftar grubu ise Öztürk’ün bundan sonra Fenerbahçe maçlarını izlemek için asla stada gelmemesi konusunda tehdit içeren bir mesaj paylaştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı