Magazin

Hülya Avşar’ın Programı Reyting Kurbanı mı Oldu?

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, bir süredir Star Tv ekranlarında bir program sunuyor. “Bir Hülya Avşar Sohbeti” isimli programda her bölüm ayrı bir ismi konuk eden ve birebir sohbet eden Avşar’ın programı hakkında son gelen haberler hayranlarını üzdü.

İlk olarak Acun Ilıcalı ile sohbet eden Hülya Avşar, program başlamadan uzun süre bu sohbetin fragmanını yayınlamış ve büyük ilgi görmüştü. Ardından birçok ünlü ismi de konuk eden Avşar, her bölümün fragmanını sosyal medya hesabından paylaştı.

Son Bölümün Videosunu Kaldırınca Kafalar Karıştı

Hülya Avşar’ın son ekrana gelen programındaki konuğu ise Nur Yerlitaş oldu. Ünlü modacı ile yaptığı keyifli sohbetin fragmanını da Instagram hesabından paylaşan Hülya Avşar, bir süre sonra Acun Ilıcalı ve ALeyna Tilki’nin bölümü hariç tüm bölüm fragmanlarını hesabından sildi.

Ünlü ismin bu hareketi yapması sosyal medya takipçilerini oldukça şaşırttı. Programı reytinglerde istenen seviyeye çıkamayan Hülya Avşar’ın dün yaptığı bu hareketle birlikte herkesin aklında sorular belirmeye başladı.

Avşar’ın Instagram takipçileri, programın reyting kurbanı olup kaldırılacağı yönünde sorular sormaya başladı. Gerçek neden ise henüz öğrenilemedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı