Magazin

Hande Yener’in Konserinde Büyük Talihsizlik!

Ünlü popçu Hande Yener, önceki akşam Başakşehir’de verdiği konser sırasında oldukça talihsiz anlar yaşadı. Yener’in dansçısının yaptığı hareket sırasında yaşanan kaza nedeniyle ünlü popçunun dudağı patlarken dişi de kırıldı.

Pop müzik dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Hande Yener, önceki akşam Başakşehir’de bir AVM’de konser verdi. Dansçılarının da eşlik ettiği konserde oldukça keyifli görüntüler kaydedilirken, bir anda yaşanan kaza herkesi korkuttu.

Dansçının Ayağı Hande Yener’in Ağzına Geldi

Şarkı söylediği sırada önünde dans eden dansçısının ayağı sert bir şekilde Yener’in ağzına geldi. Aldığı darbeyle neye uğradığını şaşıran ünlü popçu şarkısını yarıda kesmek zorunda kaldı.

Yener’in ağzına gelen darbe nedeniyle dudağının patladığı ve dişinin birisinin kırıldığı belirtildi. Ünlü popçunun yaşadığı kaza konseri izlemeye gelenleri de korkuttu.. Bir süre dinlenen ve toparlanan ünlü isim daha sonra sahneye çıkarak bir açıklamada bulundu.

Dansçısının ayağının yüzüne gelmesiyle sert bir darbe aldığını belirten Yener, “Resmen uçan tekme yedim” şeklinde açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı aldığı darbeye rağmen konserini tamamladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı