Magazin

Haluk Levent: Hepinizi Dava Edeceğim!

Geçtiğimiz günlerde orkestra eşliğinde söylediği İzmir Marşı ile bir anda dikkatleri üzerine toplamayı başaran şarkıcı Haluk Levent, bu sefer isyan etti. Haluk Levent, sosyal medya üzerinden kendisine sürekli olarak hakaret dolu mesajlar geldiğini söyleyerek sert tepki gösterdi.

16 Nisan referandumu öncesinde söylediği İzmir Marşı ile dikkat çeken ünlü şarkıcı, ardından Twitter hesabından FETÖ örgütünü eleştiren açıklamalarda bulundu. Ancak bu paylaşımlarının ardından FETÖ’ye ait trol hesaplardan sürekli hakaret mesajları gelmeye başlayınca isyan etti.

FETÖ Hesaplarından Hakaret Yağdı

Ünlü şarkıcının sözlerinin ardından sosyal medya üzerinden FETÖ’ye yakın isimlerin trol hesaplarından sürekli hakaret içeren mesajların geldiği öğrenildi. “Şerefsiz Köpek”, “Haysiyetsiz” gibi hakaretleri içeren mesajlardan dolayı büyük rahatsızlık duyan Haluk Levent’in avukatı aracılığı ile harekete geçtiği ve söz konusu hesapların kim tarafından kullanıldığını tespit etmek için çalışacakları öğrenildi.

Haluk Levent’in avukatı Hüseyin Küçük ise yaptığı açıklamada, ünlü şarkıcının 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ örgütüne karşı tweetler atmaya başladığını ve bu paylaşımlarının ardından hedef tahtası haline getirildiğini sözlerine ekledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
mersin escort bayan
Kapalı