Magazin

Çılgın Sedat’tan Kerimcan Durmaz’a Sert Tepki

Son zamanların popüler isimlerinden olan Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından yayınladığı bir paylaşım ile çok fazla tepki gördü. durmaz’a en sert tepki ise ünlü şarkıcı Çılgın Sedat’tan geldi.

Kısa sürede üne kavuşan ve şu anda İşte Benim Stilim yarışmasında jüri üyeliği yapan Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına “En sipastik gülüşümün” yazan Durmaz’a tepki yağdı.

En Sert Tepki Kerimcan Durmaz’dan Geldi

Kerimcan Durmaz’ın sipastik kelimesini kullanarak gerçekleştirdiği paylaşıma en sert tepki ünlü şarkıcı Çılgın Sedat’tan geldi. Serebral Palsi hastası bir oğlu bulunan Çılgın Sedat, Durmaz’ın paylaşımına hazırladığı video ile sert tepki verdi.

Kerimcan Durmaz’ın engelli kişilere karşı hassas davranmadığını dile getiren Sedat, bu konuda daha duyarlı davranması konusunda uyarıda bulundu. Sipastik kelimesinin kimsenin dalga geçme konusu olamayacağının altını çizen Çılgın Sedat, bu konuda herkesi daha duyarlı davranmaya çağırdı.

Çılgın Sedat’ın bu paylaşımının ardından Kerimcan Durmaz’da hesabından bir mesaj yayınlayarak yanlış bir kelime kullandığını söylerken, bu konuda herkesten özür dilediğini açıkladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı