şişli masöz beylikdüzü masöz
Matpleksi. Com

Matpleksi. Com

 Ana malzemesi pvc olan dayanıklı,işlenebilir, hafif, şeffaf ve üretimi hem kolay hem de ucuz olan pleksi artık daha çok alanda kullanılıyor. Cam veya diğer madenlerden elde edilen her ürün ile kıyaslanabilecek kalite ve şıklıkta olan pleksiglas malzemesi ülke yatırımında da sektörel olarak faaliyet gösteriyor. Çok geniş ürün yelpazesi olan pleksi ana maddesi geniş ve düz levhalar olarak üretiliyor.

 Kullanım Alanları

 Üretim ve şekillendirme hizmeti sunan firmanın ürün yelpazesi içerisinde fanus, harf,, sayı ve cizgi film karakterleri, çerçeve, geniş duvar bölmeleri, bardak, tabak, tepsi, kapak, ışıklandırmalar, saksı, satnd, raf, merdiven korkulukları, kürsü, sandalye, masa, sehpa,askı, ayakkabı topuğu gibi pek çok alanda üretim yapılarak iş ortaklarına sunuluyor. Matpleksi ürünleri için sitenin https://www.matpleksi.com çalışmalarını izleyebilirsiniz. Matpleksi ürünlerini kullanmak istiyorsanız tedarikçi firma olan sitenin iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

 Pleksinin Genel Özellikleri

 İşlenmesi kolay olan pleksiglasın genel özelliklerinin başında uzun ömürlü olması gelir. Ayrıca kolay temizlenebilir özelliği olması ile tercih ediliyor. Mat, saydam ve yarı saydam özelliği olan pleksiglas iç tasarım ve dekorasyonda kullanıldığı gibi dış tasarım ve dekorasyonda da kullanılabilir. Pleksiglası daha çok alanda kullanabilmek adına firma arge çalışmalarını sürdürüryor.

 Plaka şeklinde olan pleksiglas kesime ve kalıba uygun hale kolayca gelir.

 Pleksiglas ürünü darbelerden etkilenmez, çizik ve iz bırakmaz. Ürünlerini hayal gücnüze göre tasarlamak için firma ile çalışın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat