iso 13485 belgesi nasıl alınır

Medikal ürünlerin satışlarının yapılmasında ve üretimleri evresinde hizmet vermek isteyen firmaların tamamlaması gereken bazı belgeleri bulunmaktadır. Bu belgelerin tamamlanmaması durumunda firmalar sunmak istedikleri hizmetleri sunamayacakları gibi aynı zamanda belgeler olmadan hizmet verirken ceza alma ihtimalleri de bulunuyor. iso 13485 belgesi bu noktada zorunlu olan belgelerin arasında yerini almaktadır. Belgenin alınabilmesi için bütün eğitimlerin doğru şekilde alınması ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir.

Tıbbi ve medikal malzemeler evresinde alınması gereken bir diğer sertifika ise; tıbbi cihazların yönetmenliği sertifikasıdır. 93/42 eec belgesi tıbbi cihazların yönetmenliğine uygun olarak hazırlanmış olan bir belgedir. Medikal ve tıbbi cihazlar noktasıdna gerekli olan sertifikaların ve belgelerin alınabilmesi için uzman bir danışmanlık firmasından destek alınması gerekmektedir. Tıbbice firması bu noktada önem arz eden kaliteli ve profesyonel danışmanlık firmalarının arasında yerini almaktadır.

Tıbbice firması sizlere hizmet verirken tıbbi cihazlar noktasında bütün sertifikaları eksiksiz şekilde sunmaya özen göstermektedir. Ce belgesi almak isteyen kişiler de diğer sertifikalarda olduğu gibi bu sertifikayı alacakları noktada da firmadan danışmanlık hizmeti ve gerekli eğitimleri alma yoluna gidebilmektedir. Sizlere her noktada sertifikaların sunulmasında en iyi şekilde hizmet verilirken aynı zamanda almış olduğunuz hizmetlerden yana sorun yaşamamanıza da dikkat edilmektedir. Sertifikalarınızın alınması evresinde çalışanlarınızın hepsine en iyi şekilde eğitimler verilir ve alanda bilgi sahibi olmalarına dikkat edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir