şişli masöz beylikdüzü masöz
Free tour nedir?

Free tour nedir?

İstanbul için ücretsiz turlara katılabilirsiniz. Free Tour Istanbul olarak bilinen bu turlar deneyimli ve bu alanda bilgili olan tur rehberleri aracılığı ile yapılıyor. Her gün belirli bir bölgeden başlayan ve İstanbul’un en önemli tarihi mekanlarını keşfetmenizi sağlıyor.

Viaurbis bünyesinde her mevsim ücretsiz turlar düzenleniyor. Deneyimli tur rehberleri aracılığı ile İstanbul’un tarihi mekânlarını ve tarihi dokusunu sizlerde deneyimleyebilirsiniz. Free Tour ismi verilen ve hiçbir ücret ödemeden bu keyifli gezilere istediğiniz kişilerle birlikte katılabilirsiniz. Kişi sayısı kısıtlaması olmadan, grup halinde İstanbul gezinizi renklendirmek ve yürüyerek en tarihi alanları dolaşmak istiyorsanız Viaurbis ile iletişime geçebilirsiniz.

Viaurbis online resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada bulunan online rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ve her gün aynı noktadan saat 10.30’da başlayan gezi ile birlikte İstanbul’un keyfini çıkarabilirsiniz. Istanbul Free Tour için en kaliteli hizmeti Viaurbis ile alabilirsiniz. 

Free Tour nereden başlıyor

Viaurbis bünyesinde her mevsim Free Walking Tour Istanbul hizmeti veriliyor. Uzman bir tur rehberi eşliğinde İstanbul’un en önemli noktalarına yürüyerek tur gezisi düzenleniyor.

Viaurbis ücretsiz İstanbul turu için Sultanahmet meydanında bulunan süs havuzuna gelmeniz yeterli olacaktır. Burada Viaurbis tur rehberi kırmızı tişörtle ya da kırmızı şemsiye ile sizleri bekliyor olacaktır. Online bir rezervasyon yapmış olsanız da olmasanız da, tur başlangıç saatinden 15 dakika öncesinde başlangıç noktasında bulunmanız yeterli olacaktır.

Free Tour ne kadar sürüyor

Viaurbis bünyesinde yapılan ücretsiz İstanbul turları hava koşulları ne olursa olsun, her gün düzenleniyor. Bu süreçte yek yapmanız gereken hava koşullarına uygun olarak hazırlanmanız ve tur başlangıç saatinde başlangıç noktasında olmanız gerekiyor. Sultanahmet meydanında bulunan süs havuzundan başlayan bu tur yaklaşık olarak 2,5 saat bir süre alıyor.

Sizlerde yerli veya yabancı turist olarak İstanbul içerisinde keyifli ve faydalı bir tarihi gezi yapmak istiyorsanız Sultanahmet Camii ile başlayan ve Küçük Ayasofya Cami’de biten bu gezi için istediğiniz her günü seçebilirsiniz. Ve tek başınıza ya da grup olarak ücretsiz olan bu turlara katılım sağlayabilirsiniz.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat