Gündem

Düğün Saç Modelleri 2019

 

Yeni bir hayata merhaba derken gelin saç modeli tasarımları da her zaman göz önündedir. Saç modeli gelinliğin tamamlayıcısı olduğu için büyük önem taşır. Bu nedenle değişim kuaför yeni moda saç modelleri ile her zaman hizmetinizdedir. Farklı modeller, değişik kesimler ve özel aksesuarlarla istediğiniz gelin başına bizimle sahip olabilirsiniz. Düğün saç modelleri 2019 yılında da fark yaratacak.

Gelin Saç Modeli Tasarımları

Her gelin farklıdır. Her gelin çok güzeldir. Ancak minik kusurları örtmek için sihirli dokunuşlar da yapmak gerekir. Bunun için deneyimli ekibimiz sizi baştan yaratarak bu özel gününüzde sizi bir periye çevirecektir. Saç modeline kara vermeden önce yüz hatlarınız detaylı incelenir. İstediğiniz makyaj ve gelinlik modelinize uygun saç tasarımınız yapılır. Mutlu gününüzde hiçbir problem yaşamadan ve gecenin en güzel kadını olursunuz. Düğün günlerinin saç tasarımları her zaman farklılığı hak eder. Bunun için ise tüm çalışanlarımız üstün gayret sergilerler.

Yaz Aylarının Düğünleri Bizim Farkımızla Daha Güzel

Değişim kuaför olarak uzun yıllardır tüm müşterilerimizin yanı sıra gelin adaylarımızın da mutluluğunu isteriz. İstediği ve hayal ettiği saç modelini uygulayarak düğün gününde daha huzurlu olmaları tek temennimizdir. Düğün saç modelleri 2019 da yine gelinlerin marjinal fikirleri ile daha hoş olmaktadır. Her düğün çok özeldir. Gelinler ise herkesten ve her şeyden güzeldir. Değişim kuaför ile hayallerinizi gerçeğe yansıtabilirsiniz. Tesettür gelin başları ile de her zaman hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz her an yanınızda olacağımızı hiçbir zaman unutmayın. Saç tasarımları ve son trend makyaj modelleri ile siz farkınızı ortaya koyun, bizde adımızı ortaya koyalım. Kalite ve değişim için çok doğru yerdesiniz.

Saç Tasarımları Nasıl Yapılır?

Düğünler için tasarlanan birkaç modelin dışında gelin adayının fikri de bizim için çok önemlidir. Daha önceden tasarladığı bir model var ise değerlendirmeye alınır. Uygunluk derecesine göre yapılır. Uzman ellerin dokunuşu ile farklı saç tasarımları hayranlık uyandıracak. Saç modeli uygulanırken gelinliğin modeline göre yapılması sonucu daha da çok güzelleştirecektir. Değişim kuaför ile değişimi yakalayın.

Gelin Başı Modelleri Tesettür İçin Çalışmalarınız Varmıdır?

İstanbul’da en çok bilinen ve en popüler galerimizde tesettürlü gelin başı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer sizde tesettürlü bir gelin başı yaptırmak istiyor ve model arayışı içerisindeyseniz galerimize bakmadan ve bizimle iletişime geçmeden aman ha gelin olmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı