Güncel

Yıldızname ilmi Nedir

 

Bir çok insan yıldız name ilminin ne kadar çok hayatımızı etkileyebileceğinin farkında değildir. İnsanlar, sosyal ilişkilerinde ve aile ilişkilerinde zaman zaman aile fertleri ile ya da eşleri ile sürekli çatışma içinde olabilirler. Bunun en büyük nedeni ise yıldızların uyuşmamasıdır. Her insan belli bir burca ait olarak doğar. Bu burçların her birinin dost ve düşman yıldızları vardır. Örneğin zülal yıldızının dostu Merih yıldızıdır. Bu yıldızın düşmanı ise güneştir. Merih yıldızının dostu Zühre yıldızıdır, düşmanı ise Ütarit yıldızıdır. Güneşin dostu Ütarit ve düşmanı Ay dır. Ay yıldızının dostu “müşteri” yıldızıdır düşman yıldız ise güneştir. Bu yıldızların her biri burçlarla ilgilidir. Her insanın doğum tarihi ve saatine göre barışık ve düşman olduğu yıldızlar vardır.

Düşman yıldızlar bilinci bir düşmanlık besleyemezler. Belli zamanlarda negatif enerjiler yollarlar. Kişi durduk yerde kendini bitkin hisseder. Bazen de düşman yıldızlar hastalık yayarlar. Kişi durduk yerde hastalanır. Dost yıldızlar da yılın belli zamanlarında kendi burçlarına pozitif enerjiler yollar. Kişi kendini başarılı hisseder. Hayatında her şey yolunda ilerler. Bunu kendi başarısı zanneder. İyi zamanları iyi değerlendirenler başarı basamaklarını hızla çıkarlar. Değerlendiremeyenler ise sürekli mutsuzluk içinde debelenirler.

Yıldız name ilmi size barışık ve düşman yıldızları ve burçların bilgisini verir. Böylece sizler de hangi zamanlarda ne yapacağınızı önceden planlama şansına kavuşursunuz. Yıldızname ilminde dost ve düşman yıldızlarınızı belirlemek için öncelikle tam doğru doğum tarihinizi belirtmeniz gerekir, bazı medyumlar bir çak kriter üzerinden ebcet hesabı ile bunu ortaya çıkarmaya çalışırlarsa da aslında bu tarih doğru çıkmaz. Onun için sizin gerçek doğum tarihi bilgisini bilmeniz gerekir. Medyum Hoca yıldızname bakımı yanında ayrıca fal bakımı tarot bakımı ve su falı bakımı gibi hizmetleri de vermektedir.

Kaynak: http://www.medyumhaluk.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı