Güncel

Siber Özel Harekât Nedir?


Siber Özel Harekat siber securitysağlanması için kurulmuş bir internet sitesidir. Bunun yanı sıra web server güvenliği, bilgisayar güvenliği, yazılım, programlama ve güvenlik sağlamaktadır. Siteye üye olmak yeni katılımcılar için mümkün kılınmıştır. Site bayrağını vatanını milletini seven herkes için Subdomain yani FTP Alan Barındırma Hakkı verileceğini iddia etmektedir. FTP ve Subdomain Hakkı demek ise, Siber Özel Harekat sitesinin sahip olduğu FTP’leri üzerinden üyelerine belirli kapasitede alanlar vermiş oluyorlar. Üyeler ayrıca rütbe atladıkça daha fazla alana sahip olacaklardır. Konuyla alakalı olarak bir örnekleme yapılacak olursa, http://baybarskan.siberozelharekat.com yazdığınız zaman sizin ayarladığınız siteye subdomain’e gidecektir.

Siber Özel Harekat’a Alımlar Yapılıyor

İnternet ve bilgisayar gibi teknolojik aletlerin giderek gelişmesi ve bu gelişmenin hız kazanmasıyla hepimizin hayatına dahil oldu. Bu cyber dâhilik kapsamında kötü yazılım ve programlarda doğal olarak meydana gelmiş bulunmaktadır. Bu saldırılara karşı oluşturulan Siber Özel Harekât yani SÖH ise bünyesine alım yapmaktadır. Sitenin forum kısmına girerek ‘Kendinizi Tanıtın’ bölümünden kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Daha sonrasın da ise seçilen kişiler için forum üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Siber Özel Harekât İçerisinde Rütbe Nasıl Alınıyor?

Siber Tehdit İstihbarat grafikde siber saldırılarda ki artışları göstermektedir. Bu yüzden siber suçla mücadele oldukça önem arz eder hale gelmiştir. Site içerisinde konu paylaşımı yapmak, konular hakkında yorumda bulunmak gibi site içerisinde aktif olarak rütbe almak mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, çevrimiçi olunan saatler dahilinde konularınızın ve iletilerinizin sayısına bakan [SÖH] Rütbe Sistemi Amirliği sizin rütbenizi arttırabilir. İlk olarak siteye üyelik gerçekleştirmek gerekiyor. Üye olduktan sonra ise, bir konu hakkında yorum yapabilirsiniz. Daha sonra ise konu paylaşımı yapmak istediğiniz kategoriyi seçebilirsiniz. Kategori işaretine tıkladıktan sonra ise, sağ üst menü kısmında yer alan, yeni konu kısmını göreceksiniz. Burası sizi doğrudan konu açma bölümüne yönlendirebilir. Konunun başlığını ve içeriğini yazarak konu açmanız mümkün olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı