Güncel

Rahat ve Huzurlu Bir Gün İçin Tanem Spa

Ümraniye masaj salonu olarak bölgede ve sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında masaj ve spa bulunmaktadır. Masaj çeşitlerimiz bali masajı, klasik masaj ve derin doku masajıdır. Randevu sistemiyle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Randevularınızı bizimle telefon yoluyla iletişime geçerek veya tanemspa.com.tr web sayfamız üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz.

Masaj hizmetlerimiz, Ümraniye masaj hizmeti veren diğer yerlere nazaran profesyonel ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Bali masajı; rahatlatıcı kokular ile sunulmaktadır. Bali masajını klasik masajdan ayıran bir özellikte rahatlatıcı kokuya sahip yağlarla uygulanıyor olmasıdır. Bu sayede ekstra rahatlama sağlar. Profesyonel masörlerimiz tarafından kan dolaşımını arttıran aynı zamanda rahatlatıcı teknikler ile yapılmaktadır. Kullandığımız aromalı yağlar ile vücudun baskı noktalarına uygulanan teknikler var olan şiddetli ağrılarınıza ve iç sistemi, enerji merkezlerini dengeler.

Derin Doku Masajı

Ruhsal ve bedensel olarak sorun yaşayan ve bunların yaratmış olduğu eklem ağrılarından şikayet eden müşterilerimize önermiş olduğumuz bir masaj çeşididir. Derin doku masajı aynı zamanda vücudun enerji akışını düzenleyen uygulamalardan biridir. Diğer masaj salonu hizmetlerinin yanında, derin doku masajı daha şiddetli uygulanmaktadır. Bu türde yoğun tekniğin uygulanması sayesinde vücutta zaman içinde oluşmuş düğümler, sert dokular yumuşamaya başlar.

Spa Hizmetimiz

Ümraniye spa hizmeti olarak diğer salonlara göre farklı hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında cilt bakımı hizmeti, jakuzi buhar odası hizmeti ve ağda hizmeti bulunmaktadır.

http://tanemspa.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı