Güncel

Onaylı Hasta Yatakları

Hastalandığınız zaman yataklara düştüğünüzde, yatağınız kalitesi çok daha iyi anlaşılmaktadır. Bir hasta için en önemli şey hasta yatağı seçeneğidir. Kuruluşumuz hastalara özel olarak tasarladığımız, işlevsellik olarak hastanızın rahat etmesi için özel mekanizmayla donatılan yataklar, dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Ahşap, metal ve kullanım özellikleri bakımından oldukça farklı sağlam özelliklere sahip olan yataklarımızı uygun satış seçenekleriyle evinize alabilirsiniz.

 

Karyola deyip geçmeyin. Ortopedik, sağlıklı ve kullanışlı hasta karyolası seçenekleri, istediğiniz etkili özelliklere sahiptir. Kullanım özellikleri bakımından uzmanların tavsiyelerine göre hazırlanan bu karyolalarda, hastanın rahat etmesi için her şey var. Temizlenebilir özellik, ortopedik kullanımı, otomatik ayarlanabilir özel hasta yataklarıyla olan uyumu, diğer basit karyolalardan ayıran özelliklerdir. Yataklarımızı bu karyolalarla sizlere ulaştırıyoruz. Visco özellikli, uygun sertlik ve hastanın rahatsızlığını artıracak enfeksiyonel rahatsızlıkları önleyen özel yük yapısı, istediğiniz özelliklere sahiptir.

 

Eklemler, kaslar, sinirsel mekanizma, ruhsal sağlık ve cilt hastalıkları gibi birçok kategoride, hastanızı koruyan bu karyola seçenekleri, uzmanların onayı ile satışa sunulmaktadır. Sağlık sektörüyle ilgili bütün satışlarda sağlık bakanlığı onayı zorunludur.

http://www.uykusagliknoktasi.com/baza-karyola/hasta-yatagi-motor-hareketli-ortopedik-medikal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı