Güncel

Engelli Sitelere Özgürce Girin

Ultrasurf, yasaklanmış, engellenmiş olan tüm sitelere güvenli bir şekilde giriş yapmak için ücretsiz olarak hazırlanmış bir programdır. Ultra Reach Corporation şirketi tarafından hazırlanan söz konusu programla engelli sitelere çok kısa bir zaman diliminde giriş yaparak bilgisayar programları arasındaki tüm yönleriyle hizmet vermektedir.

 

Hızlı ve yasaksız giriş

Programın sağlamaya devam ettiği özellikleri arasında hızlı ve yasaksız olarak tüm engellenen sitelere erişim imkanı sunması temel özelliğini oluşturur. Şu anda sürüm olarak 16.3 Windows sürümü ile yayında olan program ayrıca bir de eklentisi bulunarak her an kullanılabilir olmaya devam ediyor. Bütün bu özellikleri de onun engelli olan tüm sitelere anında çok kısa bir zaman diliminde giriş yapılabilmesini sağlamaktadır.

 

Ultrasurf eklentisi

Programın eklentisi hem Google Chrome hem Mozilla Firefox hem de diğer öne çıkan tarayıcılar tarafından desteklenmektedir. Bu özelliği de onun her anlamda her yerden rahatlıkla kullanımını sağlayan ultrasurf indir noktalarını oluşturmaktadır. Bütün bu ortada duran noktaları açısından değerlendirildiği zaman son derece profesyonel bir anlayışa dayanarak geliştirildiği ortada duran temel yönleridir.

http://bilgisayarprogramlari.net/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı