Güncel

CHP’li Eren Erdem’in Hesabı Hacklendi

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem’in Twitter hesabından paylaşılan mesaj herkesi şaşkına çevirdi. Erdem’in mesajında “CHP milletvekilliğinden istifa ediyorum” yazması bir anda gündem olurken, paylaşımın Erdem’İn hesabının hacklenmesiyle paylaşıldığı öğrenildi.

Bugün CHP’li Eren Erdem’in başı Twitter hesabıyla derde girdi. Erdem’in hesabından paylaşılan istifa haberi bir anda ortalığı karıştırdı. CHP’de 16 Nisan referandumu sonrasında yaşanan karışıklık ve parti içindeki büyük sorunların üzerine bir de Eren Erdem’den istifa tweeti gelince herkes büyük şaşkınlık yaşadı.

Hesabı Hackerların Eline Eline Geçti

Twitter’da Eren Erdem’in takipçileri gördükleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken, kısa bir süre sonra Eren Erdem’den açıklama geldi. CHP İstanbul Milletvekili olan Eren Erdem, görevinden istifa etmediğini sadece hesabını ele geçirmeye çalışan hackerların böyle bir mesaj paylaştığını ifade etti.

Hackerların Twitter hesabını ele geçirmeye çalıştığını ve hesabının onaylı olması nedeniyle bu işlemin tam olarak gerçekleştirilemediğini belirten belirten Eren Erdem, hesabını tekrar güvene aldıklarını ve şu anda bir sorun bulunmadığını ifade etti.

Eden Erdem, söz konusu istifa açıklamasının gerçek olmadığını ve hackerların paylaşımı olduğunu dile getirdi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı