Güncel

Ceylin’i Nasıl Öldürdüğünü İtiraf Etti!

Geçtiğimiz günlerde İzmir’in Ödemiş ilçesinde ortalığı ayağa kaldıracak bir olay yaşandı. Babaannesi ve dedesiyle yaşayan 10 yaşındaki Ceylin, parka gitmek için evden çıkmış ve bir anda ortadan kaybolmuştu.

Yapılan araştırmalar ve görgü tanıklarının dinlenmesinin ardından küçük Ceylin’in karşı apartmanda oturan Şükriye T. isimli kadının evinde olduğu belirlendi. Talihsiz küçük kızın cansız bedeni evden çıkartıldı. Yaşanan bu olayın ardından mahalleli bir anda ayaklandı. Linç edilmek istenen Şükriye T. ve eşi Serdar T. polis eşliğinde gözaltına alındı.

İfadesinde Suçunu İtiraf Etti

10 yaşındaki Ceylin’in cansız bedeninin çıktığı evin sahibi olan karı kocayla birlikte Şükriye T.’nin 62 yaşındaki annesi R.Ö.’de gözaltına alındı. Ölümünün kesin olarak belirlenmesi için Adli Tıp kurumu’na gönderildi.

Ceylin’in vücudunda cinsel istismara yönelik herhangi bir bulguya rastlanmazken, başından aldığı sert darbe nedeniyle kemiklerinde kırıkların oluştuğu tespit edildi. Gözaltında bulunan Şükriye T. ise sorgusunda suçunu itiraf etti.

Küçük kızı oğluyla oynaması bahanesiyle kaçırarak evine götürdüğü ve amacının Ceylin’in dedesinden fidye almak olduğunu belirten Şükriye T. havluyla ağzını kapattığı küçük kızın bayılması üzerine paniğe kapılarak basına ahşap kasa ile vurarak öldürdüğünü anlattı. Şükriye T. eşi Serdar T ve annesi mahkemenin kararıyla tutuklandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı