Güncel

Beşiktaş Öğrenci Yurt Ayrıcalıkları

Temizlik Anlayışı Ön Planda

 

Çocuklarınızı güvenirlik bakımından özel yerlere öğrenimi için kayıt ettirin. Eğer İstanbul’da okul kazanan çocuklarınız varsa ve gözünüzün arkada kalmamasını istiyorsanız Beşiktaş öğrenci yurtları dileğinizi gerçekleştiriyor. Temiz bir ortam sağlaması açısından evlatlarınızın son derece iyi bir yerde yaşamasını sağlayabilirsiniz. 24 saat güvenlik kamera sisteminin olmasının yanı sıra, Beşiktaş yurt güvenlik koruması ile de sistemli bir yurt olma özelliğine sahiplik ediyor.

 

Odaların Özellikleri

 

Odalar bir, iki, üç ve dört kişiliklere göre ayrılmıştır. Hangi yeri seçeceğiniz size bağlı olmakta. Gün içinde uyku ve nerede uyuduğunuz önemlidir. İyi bir yatak harici sizi sıkıntıya sokabilir, vücudunuzda rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Bu nedenle son derece ortopedik yatakların kullanılması ön görülüyor. Her odanın içerisinde bulunan banyo ve wc’lere sayesinde sıraya girmenize gerek olmuyor.

 

Odalarda televizyon bulunması da sıkıldığınız anlarda vaktinizi geçirmeniz için iyi bir seçenek oluyor. Sıcak su imkanını 7/24 kullanabilmeniz sağlandığı için zorluk yaşamamış oluyorsunuz. Beşiktaş özel yurtlar sayesinde yurdunuzdan çıkmak istemeyeceksiniz. Çeşitli imkanları sizi hoşnut kılacak. İnternetin olması da bunlardan bir tanesidir.

http://www.istanbulgazikizyurdu.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı